Regulamin Wizyty

Regulamin usługi dekoratora wnętrz Finezja Design

Usługa obejmuje:

Jednorazową wizytę Dekoratora wnętrz w domu Klienta, po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej Finezja Design.

Dokonanie pomiaru pomieszczeń oraz analizy potrzeb Klienta pod kątem urządzenia wnętrza.

Pomoc w ustaleniu kolorystyki, fasonu i funkcji dekoracji okiennych, sposobu jej montażu i użytkowania, oraz dobór dodatków dekoracyjnych i dywanów. Porady dotyczące najnowszych trendów.

Konsultacje z Klientem w salonie Finezja Design dotyczące ostatecznej wersji projektu wnętrza.

Przekazanie projektu dekoracji w formie drukowanej lub elektronicznej Klientowi następuje po jego akceptacji i złożeniu zamówienia na produkty Finezji Design o wartości minimalnej 3000 zł.

 

Opłaty:

Opłata za usługę wynosi 250 zł. W przypadku zamówienia produktów Finezja Design o wartości minimum 3000 zł – usługa jest bezpłatna (wartość usługi wliczana jest w poczet zamówienia).

Usługa realizowana jest w odległości do 50 km od salonu Finezja Design, w którym usługa została umówiona.

W przypadku odległości powyżej 50 km zostanie doliczona dodatkowa opłata za transport w wysokości 2,5 zł za każdy kilometr. Opłata ta nie podlega zwrotowi.

 

Promocja: bezpłatna usługa dekorowania wnętrz

Promocja obejmuje usługi umówione do 4 maja 2016.

Bezpłatna usługa jest realizowana w promieniu 50 km od salonu Finezja Design, w którym usługa została umówiona.

W przypadku odległości powyżej 50 km zostanie doliczona dodatkowa opłata za transport w wysokości 2,5 zł za każdy kilometr. Opłata ta nie podlega zwrotowi.

Jakub WieczorekRegulamin wizyty