DSC_0317

Uczestnictwo w wiosennych targach Dom Expo Rzeszów 2016

Jakub Wieczorek Wydarzenia 587 Views

W dniach 8-10 kwietnia 2016 mieliśmy okazję brać udział w wiosennej edycji targów Dom Expo w Rzeszowie. Targi te zrzeszają blisko 300 Wystawców i ponad 15 tys. odwiedzających. Na stoisku Finezja Design jako wystawcy szczególnym zainteresowaniem cieszyły się innowacyjne produkty takie jak panele firanowe Elumino CB , systemy karniszowe i roletowe  sterowane elektryczne, oraz najnowsze kolekcje tapet ,tkanin, firan i

READ MORE

Jakub WieczorekUczestnictwo w wiosennych targach Dom Expo Rzeszów 2016
sahco-2016

Kolekcja Sahco 2016

Jakub Wieczorek Projektowanie wnętrz Leave a Comment 1 Views

Podczas targów Expo Dom w Rzeszowie 8-10 kwietnia 2016 na naszym stoisku będzie można obejrzeć najnowszą kolekcję tapet Sahco 2016 dla wnętrz. Zapraszamy Finezja Design.

Jakub WieczorekKolekcja Sahco 2016
wnetrza_ikona

Wiosenna metamorfoza wnętrza

Jakub Wieczorek Projektowanie wnętrz Leave a Comment 3 Views

Renata Izabela Wieczorek – kreator wnętrz Finezja Design podpowiada, jak wprowadzić wiosenne ożywienie do naszego wnętrza. W roli głównej piękne i eleganckie tkaniny.

Jakub WieczorekWiosenna metamorfoza wnętrza
salone2015

Salone del Mobile Milano 2015

Jakub Wieczorek Projektowanie wnętrz Leave a Comment 0 Views

Uczta designu – Wizyta na Salone del Mobile Milano 2015. To najbardziej znacząca data w kalendarzu jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz. Wtorek 14 kwietnia rozpoczyna coroczną, już 55 edycję Salone Internazionale del Mobile, czyli Międzynarodową Wystawę Wyposażenia Wnętrz. Tydzień wystawy jest wypełniony wydarzeniami, wystawami, oraz prezentacjami, gdzie każdy kto interesuje się wyposażeniem, designem, wytwarzaniem może spotkać się na najnowszymi osiągnięciami

READ MORE

Jakub WieczorekSalone del Mobile Milano 2015
leonardo-dainelli

Spotkanie z Leonardo Dainelli

Jakub Wieczorek Projektowanie wnętrz Leave a Comment 1 Views

Podczas spotkań „Czwartki z Designem” odbywających się w Krakowie mieliśmy okazję zapoznać się z twórczością i doświadczeniem Leonardo Dainellego. Włoskiego architekta, projektanta akcesoriów wyposażenia wnętrz dla znanych Włoskich marek.

Jakub WieczorekSpotkanie z Leonardo Dainelli
finezja_650_42

Renata Izabela Wieczorek – Upiększanie przestrzeni

Jakub Wieczorek Projektowanie wnętrz Leave a Comment 6 Views

25 lat temu założyła własną firmę, w której wszystkiego uczyła się od podstaw. Dzięki miłości do krawiectwa Renata Izabela Wieczorek osiągnęła sukces i stale rozwija swój biznes. Uważa, że przedmioty, faktury i kolory mają niewyobrażalne znaczenie. To one tworzą nastrój wnętrza i nasz nastrój. Przeczytaj cały wywiad w artykule poniżej.

Jakub WieczorekRenata Izabela Wieczorek – Upiększanie przestrzeni
okladka_sukcesjestkobieta3

Premiera książki „Sukces jest Kobietą”

Jakub Wieczorek Kultura Leave a Comment 1 Views

W sobotę 29 listopada, podczas Andrzejkowego Balu „All That Jazz” odbyła się premiera książki „Sukces jest Kobietą. Piękna twarz biznesu”. To pierwsza tego typu publikacja w Polsce, która skupia wywiady z kilkudziesięcioma przedsiębiorczymi Polkami. Wśród nich znajdują się takie osoby jak Martyna Wojciechowska, Hanna Bakuła, Ewa Kasprzyk, Ewa Wachowicz, oraz Renata Wieczorek – właścicielka marki Finezja Design.

Jakub WieczorekPremiera książki „Sukces jest Kobietą”
10557304_363841130407723_5013057245119821403_n

Tytuł Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2014 dla Renaty Wieczorek

Jakub Wieczorek Kultura 605 Views

Podczas trzeciej edycji Gali Przedsiębiorczości i Innowacji jaka odbyła się w Hotelu Sheraton w Warszawie 19 września 2014 r nominowanych jest 100 najbardziej aktywnych i kreatywnych kobiet Polskiego biznesu. Wśród nich znajdują się takie osoby jak Jolanta Kwaśniewska, Omena Mensah, Mariola Bojarska-Ferenc, Małgorzata Potocka, Magda Gessler, Weronika Marczuk. Warunkiem otrzymania tytułu Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet jest prowadzenie własnej firmy, doświadczenie w

READ MORE

Jakub WieczorekTytuł Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2014 dla Renaty Wieczorek